Rozpis podzimní části soutěže - Starší přípravka, skupina A
27.09.2012 20:42Rozpis podzimní části soutěže najdete také na webu www.fotbal.cz, stačí kliknout na tento odkaz. Může se stát, že dojde ke změnám. Pokud tedy najdete rozdíl mezi níže uvedenými údaji a webem ČMFS, pak platí informace z jejich webu.
G1A - Okresní přebor starších přípravek - skupina A
1. kolo 09.09.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0101 | Hostivice | Černošice | 09.09. 10:00 | NE | |
G1A0102 | Klinec | Černolice | 09.09. 10:00 | NE | |
G1A0103 | Povltavská FA | Rudná | 07.09. 17:00 | PÁ | Hvozdnice |
G1A0104 | Jesenice | Řevnice | 09.09. 10:00 | NE | |
G1A0105 | Jinočany | Dobříč | 08.09. 14:30 | SO | |
2. kolo 16.09.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0201 | Černošice | Dobříč | 15.09. 09:00 | SO | |
G1A0202 | Řevnice | Jinočany | 23.09. 16:00 | NE | |
G1A0203 | Rudná | Jesenice | 15.09. 10:00 | SO | |
G1A0204 | Černolice | Povltavská FA | 15.09. 10:00 | SO | Lety |
G1A0205 | Hostivice | Klinec | 16.09. 10:00 | NE | |
3. kolo 23.09.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0301 | Klinec | Černošice | 23.09. 10:00 | NE | |
G1A0302 | Povltavská FA | Hostivice | 21.09. 17:00 | PÁ | Hvozdnice |
G1A0303 | Jesenice | Černolice | 23.09. 10:00 | NE | |
G1A0304 | Jinočany | Rudná | 22.09. 14:00 | SO | |
G1A0305 | Dobříč | Řevnice | 22.09. 14:30 | SO | |
4. kolo 30.09.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0401 | Černošice | Řevnice | 29.09. 09:00 | SO | |
G1A0402 | Rudná | Dobříč | 29.09. 10:00 | SO | |
G1A0403 | Černolice | Jinočany | 29.09. 10:00 | SO | Lety |
G1A0404 | Hostivice | Jesenice | 30.09. 10:00 | NE | |
G1A0405 | Klinec | Povltavská FA | 02.10. 16:30 | ÚT | |
5. kolo 07.10.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0501 | Povltavská FA | Černošice | 05.10. 16:30 | PÁ | Hvozdnice |
G1A0502 | Jesenice | Klinec | 07.10. 10:00 | NE | |
G1A0503 | Jinočany | Hostivice | 06.10. 13:30 | SO | |
G1A0504 | Dobříč | Černolice | 06.10. 14:00 | SO | |
G1A0505 | Řevnice | Rudná | 06.10. 10:00 | SO | |
6. kolo 14.10.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0601 | Černošice | Rudná | 13.10. 09:00 | SO | |
G1A0602 | Černolice | Řevnice | 13.10. 10:00 | SO | Lety |
G1A0603 | Hostivice | Dobříč | 14.10. 10:00 | NE | |
G1A0604 | Klinec | Jinočany | 14.10. 10:00 | NE | |
G1A0605 | Povltavská FA | Jesenice | 12.10. 16:30 | PÁ | Hvozdnice |
7. kolo 21.10.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0701 | Jesenice | Černošice | 21.10. 10:00 | NE | |
G1A0702 | Jinočany | Povltavská FA | 20.10. 13:00 | SO | |
G1A0703 | Dobříč | Klinec | 20.10. 13:30 | SO | |
G1A0704 | Řevnice | Hostivice | 20.10. 10:00 | SO | |
G1A0705 | Rudná | Černolice | 20.10. 10:00 | SO | |
8. kolo 28.10.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0801 | Černošice | Černolice | 27.10. 09:00 | SO | |
G1A0802 | Hostivice | Rudná | 28.10. 10:00 | NE | |
G1A0803 | Klinec | Řevnice | 28.10. 10:00 | NE | |
G1A0804 | Povltavská FA | Dobříč | 26.10. 15:00 | PÁ | Hvozdnice |
G1A0805 | Jesenice | Jinočany | 28.10. 10:00 | NE | |
9. kolo 04.11.2012 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
G1A0901 | Jinočany | Černošice | 03.11. 11:30 | SO | |
G1A0902 | Dobříč | Jesenice | 03.11. 12:00 | SO | |
G1A0903 | Řevnice | Povltavská FA | 03.11. 10:00 | SO | |
G1A0904 | Rudná | Klinec | 03.11. 10:00 | SO | |
G1A0905 | Černolice | Hostivice | 03.11. 10:00 | SO | Lety |
———
Zpět